Střední umělecko-průmyslová škola Jihlava

Kompletní vizuální identitu pro SUPŠ Jihlava-Helenín jsem vytvářel s důrazem na funkčnost a nápaditost. Dalším důležitým prvkem byla nadčasovost. A to proto, aby se logo mohlo používat dalších několik desítek let bez ztráty potenciálu v komunikaci s cílovou skupinou.

 

Logo

Logo vychází z názvu školy. Z každé litery je vytáhnut jeho charakteristický znak. Vzniklo tak skryté a nápadité logo.Znaky naznačují 7 odlišných studijních oborů, které je možné studovat na Střední uměleckoprůmyslové škole Jihlava-Helenín. Různé uspořádání poukazuje na rozmanitost těchto oborů. Znak naznačující literu “I” je kvůli zkreslení záměrně rozšířen o několik setin milimetru.Logo je velmi dobře zapamatovatelné a to díky jednoduchosti a originalitě. Perfektně funguje ve všech rozměrech a je funkční v jakémkoliv komunikačním prostředku.

 

Webové stránky

Vytvářet webové stránky pro školu je velmi náročné. Jelikož jsou rozsáhlé, plné informací, odkazů, podstránek a ve výsledku na design nezbývá příliš moc času ani místa. Hlavním a tím nejdůležitějším aspektem je totiž funkčnost, uživatelské rozhraní(GUI) a uživatelský zážitek(UX). Snažil jsem se  vytvořit  web, který návštěvníkovi nejen předá jasně a přesně informaci, kterou na internetu vyhledává, ale také ho obohatí o přijemný dojem ze vzhledu stránek a jejich ovládání.

PROJEKT INFO

Klient: SUPŠ Jihlava-Helenín

Kategorie: Vizuální identita

<

© 2017 Copyright SIMO. - Vytvořil Šimon Kořán